Jak wybrać dobrą stylistkę rzęs

Obecnie panuje moda na przedłużanie rzęs. Wiele kobiet decyduje się w ten sposób poprawić urodę. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy. Twarz zyskuje wyrazistości i młodnieje. Jeśli postanowiłyśmy poddać się zabiegowi, konieczna nam będzie dobra stylistka rzęs.

Coraz więcej salonów

Gabinetów jest bardzo wiele, niestety nie wszystkie prezentują najwyższą jakość obsługi. Nie jedna stylistka rzęs nie odbyła w swojej karierze żadnego kursu. Wiele spośród nich wykonuje aplikacje w sposób nieuczciwy, naklejając zbyt małą ilość rzęs lub kilka kępek, byle tylko szybko zapełnić brzeg powieki. Korzystanie z usług takich osób może być dużym zagrożeniem dla naszych rzęs, a nawet zdrowia. W salonie, który oferuje zabiegi kosmetyczne na rzęsy powinno być przede wszystkim czysto. To kryterium musi być bezwzględnie spełnione. Oczy są bardzo wrażliwym narządem.

Profesjonalna stylistka rzęs

Profesjonalna stylistka to taka, która zdobyła swoje umiejętności na odpowiednich kursach i może pochwalić się certyfikatami. Nie bójmy się o nie zapytać. W dobrym gabinecie pracuje się na wysokiej jakości produktach. Stylistki nie powinny ich przed nami ukrywać. Wręcz przeciwnie, powinny z dumą pokazywać markowe produkty. Poznamy, że trafiłyśmy właściwie, jeśli nasza stylistka przed zabiegiem przeprowadzi z nami szczegółową rozmowę dotyczącą naszych oczekiwań, przeciwwskazań do zabiegu i postępowania po nim. Jeśli jeszcze pod oczy zaproponowane nam zostają nawilżające płatki, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że stylizacja będzie wykonana fachowo. Jakość zabiegu ocenimy podczas przeczesywania rzęs. Jeśli szczoteczka nie będzie gładko się po nich przesuwać, istnieje ryzyko, że mamy posklejane rzęsy lub za dużo kleju. To poważne błędy w stylizacji, które mogą przyczynić się do wcześniejszego wypadania rzęs.

Moda, uroda, lifestyle – fashioncode.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *