Naucz się tańczyć jak mistrz!

Jeśli należysz do grona osób które podobnie jak instruktor salsy w Egurrola Dance Studio kocha taniec dobrą zabawę muzykę to doskonale się skład, możesz zatrzymać gorącą atmosferę wakacji na długo potem kiedy pogoda ulegnie znacznej zmianie. W przypadku zainteresowania salsą w Egurrola Dance Studio https://taniec.com.pl/sr/salsa-by-egurrola/ masz możliwość udziału w wyjątkowych zajęciach tanecznych. Poczuj latynoskie rytmy i klimaty zapewnij sobie fantastyczną zabawę dzięki Egurrola Dance Studio możesz poznać styl salsa New York Style Czyli mambo, a także jego rozmaite odmiany.

Choreograf przekaże ci tajniki które odkryje przed tobą i pozwoli ci na ich wdrożenia w swój taniec zajęcia są prowadzone przez Rafała Krakowiaka który zasłynął jako jeden z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych tancerzy oraz instruktorów Mambo w całym kraju dodatkowymi osobami które prowadzą zajęcia jest Martyna Krzemińska oraz Małgorzata Krukowska. Fachowcy pozwolą na wprowadzenie cię w świat radości latynoskich klimatów doskonałej atmosfery i energetycznej muzyki. W trakcie kursu możesz liczyć na uczenie się prowadzenia figur i kombinacji są uniwersalne na całym świecie dlatego nie musisz obawiać się że kiedy wyruszysz na następne wakacje okaże się że w rzeczywistości nie umiesz tańczyć salsy. Możliwe jest zastosowanie układów dostosowanych do twoich indywidualnych umiejętności w danym momencie w końcu sam możesz z powodzeniem pokusić się o tworzenie Improwizacji na podstawie spontanicznych kombinacji które właśnie przyjdą ci do głowy dodatkowym plusem prowadzonych działań przez Rafała Krakowiaka Małgorzatę Krukowską i Martynę Krzemińska jest dogodna lokalizacja Egurrola Dance Studio znajduje się w samym centrum Warszawy i posiada do swojego użytku profesjonalne sale Taneczne https://taniec.com.pl.

Oprócz tego Znajdziecie państwo pod skrzydłami Egurrola Dance Studio profesjonalnych instruktorów którzy zagwarantują możliwość rozwoju tanecznego. Salsa by Egurrola to rozwiązanie doskonały dla osób w każdym wieku wśród. Style, jakie są proponowane znajduje się salsa Mambo New York Style jest to popularna forma Mambo która obiegła już cały świat jego twórcą jest król Mambo i taniec sam w sobie polega na gromadzeniu płynnie przeprowadzonych figur towarzyszą im efektywne krótkie solówki które są interpretacją muzyki mambo jest jednym z rodzajów improwizowany tańców, z tego też względu tancerz może wprowadzać do swojej choreografii ciekawe kombinacje.

Jeśli przyswoiłeś już sobie podstawy tańca z pewnością zatańczysz z każdą nawet nowo poznaną osobą jednym z kolejnych stylów tańca jest Mambo Ladies Styling są to zajęcia przeznaczone dla pań i pozwalają na zyskanie pewności siebie oraz czucia się kobieco i zmysłowo w ten sposób możesz z wysokim poziomie seksapilu poruszać się po parkiecie. Dzięki nim nauczysz się prawidłowej techniki poruszania całym ciałem oraz jego poszczególnymi partiami takimi jak ramiona ręce biodra głowa czy nogi. W trakcie zajęć dedykowanych dla pań poznasz kroki solowe, a także dowiesz się jak wykorzystywać się do stworzenia własnej Improwizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z nauką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *