Color Sensational – wybierz pomadkę dla siebie

Pomadka idealnie dopasowana do typu cery może wywołać pożądany efekt, dzięki któremu podkreślimy piękno nie tylko twarzy, ale całej stylizacji. Jednak często zdarza się, że nie potrafimy zdecydować się na kolor i eksperymentujemy z różnymi odcieniami. Większość kobiet posiada w swojej kosmetyczce kilka pomadek. Niektóre używają ich na co dzień, inne tylko na wyjątkowe okazje. Nie zawsze ta, która wygląda pięknie u kogoś równie dobrze prezentuje się na naszych ustach.

Pomadka do ust – jaką wybrać?

Dobrze dobrana Maybelline pomadka wspaniale podkreśla urodę oraz stylizację, którą mamy na sobie. Stanowi też idealne wykończenie makijażu, skupiając uwagę na ustach lub będąc subtelnym tłem dla mocnego makijażu oka. Niestety – źle dobrana potrafi przynieść zupełnie inny skutek i uwydatnić mankamenty urody, które wolelibyśmy ukryć. Zmysłowe i pięknie podkreślone usta zapewni nam Maybelline pomadka, która dzięki starannie opracowanej formule nie obciąża ust. Taka pomadka Maybelline nie powoduje wrażenia wysuszenia i doskonale dopełni każdy makijaż.

Jak dopasować pomadkę do typu urody?

Linia Color Sensational od Maybelline posiada szeroką gamę kolorów pomadek, dzięki czemu każda kobieta stworzy idealny look swoich ust. Szczególnie polecana jest pomadka Maybelline w kremowej formule, co zapewnia trwały i zniewalający efekt przez cały dzień. Jeśli kobieta posiada ciepły typ urody, to zdecydowanie najlepiej będzie się prezentować w ciepłych kolorach, np.: brzoskwinia, brąz, pomarańcz oraz ciepły czerwony. Natomiast dla chłodnej urody najbardziej odpowiednie będą kolory zimne, takie jak róże, fiolety i czerwienie nie zawierające ciepłych tonów.

Skóra o odcieniu neutralnym pozwala na większą dowolność w wyborze koloru pomadki, ponieważ pasuje do niej większość barw. Chcąc wybrać odpowiedni kolor, trzeba pamiętać, aby każdą próbę wykonywać w świetle dziennym i bez makijażu. Nie wolno także zapominać, że nawet najlepsza pomadka Maybelline nie będzie dobrze wyglądała, kiedy nasze usta będą suche i spierzchnięte. Dlatego, przed nałożeniem szminki trzeba odpowiednio nawilżyć wargi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *