Jak ubrać się na randkę?

Randka jest stresującym momentem dla wielu osób. Chociaż dzięki niej mamy szansę lepiej poznać drugą osobę, to jednak przygotowania do samego spotkania zajmują zwykle wiele czasu i towarzyszą im różne emocje oraz dylematy. Jednym z takich dylematów jest kwestia odpowiedniego ubioru. Jak ubrać się na randkę? Można znaleźć wiele stylizacji i porad. Jednak jest ich tak dużo, że ciężko się zdecydować na coś konkretnego. Do tego nie we wszystkim będziemy dobrze wyglądać. Na szczęście jest kilka uniwersalnych rad, które mogą nam pomóc w dobrze odpowiedniego stroju. W końcu nie bez powodu mówi się, że liczy się pierwsze wrażenie.

Jak ubrać się na randkę?

Jak ubrać się na randkę?Po pierwsze liczy się wygoda i to jak się czujemy w konkretnym ubiorze. Jeśli mamy zamiar włożyć nowe buty, to warto wcześniej w nich trochę pochodzić i sprawdzić, czy są wygodne. Poza tym nasza stylizacja nie powinna nas uciskać, obcierać, powodować uczucia dyskomfortu. Inaczej przez całą randkę będziemy myśleć o tym, jak się źle, fatalnie czujemy w tym stroju, zamiast skupić się na rozmowie. Warto również dopasować strój do miejsca, w które się wybieramy. Na długi spacer po wybrukowanych uliczkach raczej nie sprawdzą się wysokie szpilki. Do renomowanej restauracji nie wypada założyć dresów. Nie musimy od razu wybierać kreacji wizytowej, ale warto postarać się o coś bardziej eleganckiego.

Wybór odpowiedniej stylizacji

Wiele osób zastanawia się jak ubrać się na randkę, by zachwycić drugą stronę? Warto wybierać stylizacje, które podkreślą naszą urodę i ukryją mankamenty. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także poradzenie się kogoś bliskiego, jak wyglądamy w konkretnym ubiorze. Nie zapominajmy, by nie udawać kogoś innego. Jeśli lubimy skromne stroje, to nie warto decydować się na coś odważnego. Lepiej jest dodać uroku całości poprzez delikatne dodatki, niż zakładać coś, co będzie nas tylko krępowało. Oczywiście, jeśli lubimy sportowy styl, nie musimy od razu zakładać dresów. Obecnie jest tak wiele casualowych elementów garderoby, że możemy wyglądać naprawdę stylowo, a jednocześnie nie rezygnować z wygody i komfortu.

Pamiętajmy również o tym, by ubiór wybrać odpowiednio wcześnie. Jeśli zaczniemy robić to na ostatnią chwilę, to raczej nie będzie to coś przemyślanego, a my możemy się tylko niepotrzebnie zestresować. Powinniśmy również przymierzyć kilka stylizacji i poprosić o opinię kogoś bliskiego.

Nie zapominajmy również, że bardzo istotny jest szczery uśmiech i pogodna twarz

Bez tego nawet najlepszy ubiór nie pomoże nam się dobrze zaprezentować. Oczywiście, jeśli nadal mamy wątpliwości co założyć lub nie możemy znaleźć nic odpowiedniego, zawsze warto pożyczyć od kogoś bliskiego jakiś element garderoby. Jeśli będziemy się bardzo dobrze czuć w naszej stylizacji, to na pewno doda nam to atrakcyjniejszego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *