Jakie perfumy kupić? Propozycje męskich i damskich zapachów

Zapach to jeden ze zmysłów, który ma duży wpływ na odbiór drugiego człowieka. Oprócz wzroku, to właśnie węch ocenia widzianą osobę i wysyła informację do mózgu. Jeśli pachnie ona ładnie, z pewnością jej odbiór będzie pozytywny. Często możemy zauważyć to nawet na ulicy, gdy mijamy pięknie pachnącą osobę i aż odwracamy się, by spojrzeć kto to! Dlatego też bardzo istotne jest stosowanie perfum, które oddają nasz charakter i pasują do naszej osobowości. Jakie więc perfumy kupić? Oto propozycje dla mężczyzn i kobiet.

Jakie perfumy kupić dla kobiet?

Damskie perfumy są bardzo zróżnicowane. Trzeba także brać pod uwagę, że na każdej skórze inaczej czuć różne nuty zapachowe. Dlatego przed zakupem perfum zrób test. Popsikaj się wybranym zapachem i pochodź w nim kilka godzin. Czy wciąż Ci się podoba? Jak zachowuje się na Twojej skórze? Taki test pozwoli Ci się upewnić, czy na pewno wybrany zapach pasuje do Ciebie. Damskie zapachy mają wiele legend, które nie wychodzą z mody od dobrych kilkunastu lat! Każda z nas zna Chanel no 5 czy różne zapachy Armaniego i innych znanych marek. 

Jakie perfumy kupić dla mężczyzn?

Tutaj sytuacja wygląda bardzo podobnie, co do kobiet. Często jednak mężczyźni zastępują perfumy lub łączą je tak, aby pasowały do innych zapachów. Chodzi tu o wodę po goleniu, dezodorant i inne kosmetyki tego typu. Perfumy często są dodatkiem do całego bukietu woni i nut zapachowych. Warto więc także najpierw przetestować zapach, aby sprawdzić, jak współgra na naszej skórze. Szczególnie wtedy, gdy chcemy kupić drogie, znane perfumy. To naprawdę spory wydatek. Dlatego przed zakupem pełnowymiarowego produktu, przetestujmy go na swoim ciele. Jednak co jeśli po jednym razie nie jesteśmy zdecydowani?

Jak przetestować perfumy?

Pierwszą opcją jest udanie się do perfumerii lub drogerii i skorzystanie z testera. Może popsikać dłoń lub szyję i pochodzić tak przez kilka godzin. Jednak co w momencie, gdy taki jednorazowy test nie dał nam ostatecznego rezultatu? Poza tym za jednym razem możemy sprawdzić tylko jeden zapach. Nie będziemy przecież codziennie chodzić do drogerii psikać się perfumami! Na szczęście pojawiło się nowe, skuteczne rozwiązanie. Co to takiego? Już mówimy! 

Perfumetki znanych marek online

Z pomocą przychodzą próbki oryginalnych, drogich perfum, dostępne w Internecie. Możemy zamówić małej pojemności perfumetkę z zawartością wybranego zapachu. Tym sposobem możemy przetestować nawet kilka różnych perfum! Takie rozwiązanie jest tanie i skuteczne. Perfumetka wystarczy na kilka do kilkunastu użyć. W tym czasie spokojnie zdecydujemy się, jakie perfumy nam najbardziej odpowiadają. Wiele topowych marek na jednej stronie! Przetestuj na przykład perfumy Kenzo na stronie przetestujperfumy.pl. Dostępnych jest także wiele innych marek. Na pewno znajdziesz tę, która Cię interesuje! Ceny są bardzo przystępne i na każdą kieszeń. Możesz więc sprawdzić różne perfumy i nie wydać fortuny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *