Skórzane etui – modne i praktyczne futerały na smartfony

Wybór odpowiedniego pokrowca na telefon jest wyjątkowo istotny. Aby smartfony nie ulegały uszkodzeniom, konieczne jest zabezpieczenie ich przed negatywnymi skutkami upadków i uderzeń. Wśród etui skórzanych odnaleźć można wiele akcesoriów zapewniających wysoki stopień ochrony. Pojawiają się tu zarówno praktyczne i eleganckie modele do telefonów służbowych, jak i wiele atrakcyjnych designów odpowiadających najnowszym trendom. Jak wybrać odpowiedni dodatek dla siebie?

Rodzaje futerałów ze skóry

Etui z tej kategorii najczęściej wykonywane są z ekoskóry, choć można tu odnaleźć również akcesoria z naturalnego surowca. Wykorzystanie takiego materiału może wiązać się z zapewnieniem urządzeniu wysokiego poziomu ochrony lub nadaniem walorów estetycznych. W kategorii etui skórzane pojawia się więc wiele akcesoriów dopasowanych do różnych warunków. Najbardziej popularne to kabury, futerały z klapką i proste case’y ze skóropodobnymi ozdobami. Pierwsze spośród wymienionych to doskonałe rozwiązanie dla osób wykonujących pracę fizyczną. Sprawdzą się również we wszystkich sytuacjach, w których noszone ubranie nie zapewnia miejsca na telefon. Wytrzymałe etui skórzane są w tym przypadku zaopatrzone w uchwyty umożliwiające mocowanie na paskach od spodni lub ramiączkach plecaków. Solidna konstrukcja amortyzuje uderzenia i chroni smartfon przed wypadnięciem. Akcesoria z klapką również zapewnią wysoki poziom ochrony. Tak jak w kaburach, w ich przypadku nie jest konieczne stosowanie szkła hartowanego lub folii ochronnej. Można je ponadto nabyć w wielu wersjach kolorystycznych i z różnymi designami. Jaki pokrowiec będzie modnym dodatkiem?

Designy dopasowane do aktualnych trendów

Wiele skórzanych etui to klasyczne, eleganckie modele. Zarówno kabury, jak i futerały z klapką zakupić można w kolorach takich jak czerń, granat czy brąz. Dzięki temu komponują się z formalnymi strojami. Wysokiej jakości modele będą stanowiły atrakcyjny dodatek. Wśród nich pojawiają się akcesoria wyposażone w specjalne przegródki, dzięki którym możliwe jest przenoszenie wraz z telefonem dokumentów i kart bankomatowych. Jednym z modnych rozwiązań jest umieszczanie na futerałach z klapką własnych zdjęć i obrazów. Dużą popularnością cieszą się też case’y ze sztywnym korpusem z tworzywa sztucznego i ozdobną skórzaną warstwą. Takie etui skórzane ozdabiane są zwykle modnymi grawerami nawiązującymi do świata przyrody, podróży lub hobby użytkownika. Odpowiednio dopasowane etui powinno chronić telefon i podobać się właścicielowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *